TS1102-25EG5
Mfr.Part #
TS1102-25EG5
Datasheet
TS1102-25EG5
Description
IC CURR SENSE 1 CIRCUIT SOT23-5
Stock
248
-3db Bandwidth :
6 kHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
Output Type :
Package / Case :
SC-74A, SOT-753
Supplier Device Package :
SOT-23-5
Voltage - Supply Span (Max) :
25 V
Voltage - Supply Span (Min) :
2 V